S 85DLC03D




محصول مرتبط وجود ندارد








دانلود کاتالوگ

   

SFP (10Gbit), 300m, Multi Mode

ماژول S+85DLC03D

ماژول S+85DLC03D از تجهیزات میکروتیک یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 10G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور LC است و به صورت Multi Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 300 متر را داراست. شرکت میکروتیک توصیه می کند که ماژول فوق را برای دستگاه های CCR1036-8G-2S+ ،CCR1036-8G-2S+EM و سایر محصولات غیر میکروتیک که پورت فیبر نوری دارند، استفاده شود.

 

Details
Product code S+85DLC03D
Data Rate 10G
Distance 300m
Mode MM
Wavelength 850nm
Connector LC
Format SFP+
Suggested price $59.00

  ماژول  S+85DLC03D , میکروتیک S+85DLC03D , نماینده میکروتیک       

مشتریان ما      


امکانسنجی
خبرنامه
با اشتراک در خبرنامه ی کهکشان همیشه از اخرین اخبار و رویداد های مهم ما با خبر خواهید شد.
پشتیبانی
بخش فروش
بخش فنی
تماس با ما
تهران-خیابان نجات الهی(ویلا)-خیابان لباف-کوچه معلم شهید-پلاک3 ساختمان پانیذ-طبقه اول-واحد4
تلفن تماس:۸۸۹۲۴۹۲۲-۸۸۹۲۵۰۶۹